Filmy zostaną wyświetlone za pomocą środków multimedialnych podczas zajęć komputerowych prowadzonych przez p. Kamilę Frątczak, p. Beatę Kołecką i p. Małgorzatę Dolatę, przeprowadzone pogadanki, a uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wykonają prace graficzne "o bezpiecznym korzystaniu z Internetu".
W szkole rozwieszone zostaną plakaty i ulotki dotyczące „DNIA BEZPIECZNEGO INTERNETU”.
Uczniowie uczestniczyć będą w zajęciach zorganizowanych przez panią pedagog Marię Saraniecką, podczas których młodzież zostanie zaproszona do dyskusji na temat praw i obowiązków w Internecie.
Działania udokumentowane zostaną na stronie internetowej szkoły www.sp5gorzow.pl oraz zostanie przygotowana gazetka informacyjna, promujących bezpieczeństwo w sieci.
Akcja przeprowadzona w naszej szkole jest cyklicznie i cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów.

Kamila Frątczak                                                                                                                                                                                                          nauczyciel zajęć komputerowych.