Dnia 27 marca odbył się konkurs recytatorski dla klas I-III „ WIERSZYKARNIA”. Reprezentanci poszczególnych klas , wybrani podczas klasowych eliminacji, zaprezentowali ciekawe interpretacje wierszy z literatury dziecięcej.
I miejsce zajął uczeń klasy III c MIKOŁAJ OSTROPOLSKI, II miejsce ILONA BUJAK z klasy III a, a III miejsce wywalczyła najmłodsza uczestniczka HANNA FOLMAN z klasy I b. W czasie obrad jury wystąpiły dzieci z klasy I b w krótkiej scence „ Witamy wiosnę” oraz uczennice z klasy IV b Jagoda Piotrowicz i Ola Nowicka w piosence Sylwii Przybysz „ Nie poddam się”.
Zwycięska trójka będzie reprezentować naszą szkołę w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 10 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury w Gorzowie.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Beata Misiuna

ZAPRASZAMY DO GALERII