Dnia 11 kwietnia 2017 r. uczniowie klas drugich uczestniczyli w warsztatach wielkanocnych w Miejskim Centrum Kultury. Dzieci w grupach wykonywały rozmaite zadania. Robiły ozdoby wielkanocne: baranki, zajączki, koszyczki. Z wielką chęcią malowały wielkanocne pisanki , lepiły zajączki z ciasta, które później były pieczone w piekarniku oraz brały udział w świątecznym quizie. Nie zabrakło także malowania twarzy, które wzbudzało duże zainteresowanie uczniów. Nikt nie wyszedł z zajęć z pustymi rękami, zajączek wielkanocny zadbał o słodkie upominki dla wszystkich uczestników. Poza tym, każda z klas otrzymała pamiątkowy dyplom. Zajęcia z pewnością były ciekawe i przemyślane.

Małgorzata Majer- Świerszcz

ZAPRASZAMY DO GALERII