30 maja 2017 roku odbył się w naszej szkole XVIII Miejski Konkurs Intelektualny pod hasłem SUPERGŁOWA. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań dzieci, wyłonienie ucznia o wszechstronnej wiedzy oraz propagowanie zdrowej rywalizacji .W konkursie brali udział uczniowie klas szóstych. Przyjęto zgłoszenia 22 kandydatów z 11 szkół podstawowych.

Uczestnicy w części pisemnej rozwiązywali test z j. polskiego , historii ,przyrody , sportu oraz sztuki .Do finału zakwalifikowało się pięciu szóstoklasistów , którzy odpowiadali na pytania ustne wylosowane przez siebie. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie : pani Maria Saraniecka i pani Marzena Nowicka -Czacharska . Zwyciężyła uczennica SSPSE Milena Baran. GRAULUJEMY!
Milo nam poinformować , że w ścisłym fnale uczestniczył uczeń klasy 602sp naszej szkoły Piotr Dalik.

Finaliści otrzymali wartościowe nagrody książkowe i dyplomy.

Beata Rakowska
Marzena Nowicka –Czacharska