FullSizeRender 14 12 17 11 34 7        Dnia 13 grudnia odbył się w naszej szkole kiermasz świąteczny, do którego przygotowywaliśmy się od bardzo dawna. Uczniowie w klasach gromadzili wszelkie świąteczne ozdoby, stroiki, wypieki, które przygotowali rodzice wraz ze swoimi pociechami. Przed zebraniami z rodzicami oraz tuż po nich sprzedaliśmy większość z nich. W gabinecie nr 3 natomiast funkcjonowała kawiarenka, gdzie przy kawce i ciasteczku można było ochłonąć po wywiadówce i porozmawiać z innymi  rodzicami. Zarobione na kiermaszu pieniądze pozwolą choć w części pokryć potrzeby naszych wychowanków. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, jak i kupującym, czyli Wam - drodzy Rodzice i zapraszamy za rok!!!

zapraszamy do galerii