27 lutego w naszej szkole odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty dla rodziców i dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Chcieliśmy pokazać jak placówka wygląda od wewnątrz, co w niej jest ciekawego i w jaki sposób można zagospodarować tu swój czas. Zaangażowani w organizację dnia otwartego w szkole oraz uczniowie swoim gościom mieli do zaproponowania wiele ciekawych zajęć.
Goście zostali przywitani przez Panią dyrektor Małgorzatę Dolatę. Następnie koło teatralne pod kierunkiem p. Anety Piaseckiej przedstawiło scenkę Gorzowskie legendy – studnia czarownic. Goście także mogli obejrzeć pokazy akrobatyczne i skoki na trampolinie pod kierunkiem p. Małgorzaty Radzewicz i p. Adama Wyszowskiego. Historię i aktualności z życia szkoły przedstawiła p. Magdalena Stangret. Starsi uczniowie swoich przyszłych młodszych kolegów zaprosili na spacerek po szkole. Dzieci mogły uczestniczyć w różnych doświadczeniach, sterować robotem, oglądać przez teleskop odległe obiekty, grać na Bum Bum rurkach, rysować na tablicy interaktywnej, uczestniczyć w quizach. Na swojej drodze spotykały postacie z baśni z którymi można było zrobić sobie zdjęcie. Pobyt gości dostarczył wszystkim wiele emocji. Teraz od Rodziców zależy, czy zdecydują się zapisać swoje dziecko do naszej szkoły. Mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy uśmiechnięci i pełni zapału we wrześniu.

Do zobaczenia we wrześniu

KLIK KLIK