IMG 0722 IMG 0721W dniu 21 września 2018 roku młodzież naszej szkoły wraz ze swoim opiekunami wzięła udział w sprzątaniu terenu szkoły, a także terenów przyległych przyłączając się w ten sposób do akcji ,,Sprzątania świata".

Uczniowie dobrze przygotowani tzn. zaopatrzeni w kolorowe worki, rękawice, odpowiedni strój i pozytywnie zmotywowani szczytnym celem akcji ruszyli do ,,boju” Najwięcej pracy mieli młodzi ekolodzy na terenach przyległych do naszej ,,5”. Czego tam nie było do posegregowania? Skądinąd ciekawe, kto tak zanieczyszcza ten teren, bo aż się nie chce wierzyć, że mogliby to robić mieszkańcy. Po około godzinie grupa naszej młodzieży zakończyła swoja pracę o, a posegregowane i spakowane odpady mieliśmy już  w workach. Następnie w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wróciliśmy  do szkoły ciesząc się perspektywą dwóch pogodnych dni nadchodzącego weekendu.