P 20181212 162949P 20181212 162521     Jak co roku, w połowie grudnia, w naszej szkole zrobiło się gwarno, tłoczno i wesoło zarazem, a to za sprawą Świątecznego Kiermaszu !

Dzięki hojnym darczyńcom oraz uczniom naszej szkoły i ich rodzicom, zgromadziliśmy mnóstwo przeróżnych artykułów, ozdób, przetworów i tym podobnych wiktuałów, które mogliśmy wystawić na sprzedaż. Mieniło się w oczach od kolorów, różnorodności i oryginalności pomysłów na ozdoby świąteczne. Równolegle w świetlicy szkolnej otwarta została Świąteczna Kawiarenka, która kusiła aromatyczną kawą, herbatą i przepysznymi domowymi wypiekami. Tutaj można było przysiąść, porozmawiać, przekąsić coś smacznego i wspólnie zaśpiewać kolędę.

Zainteresowanie naszym kiermaszem było ogromne. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogli znaleźć na nim coś, co sprawiło im przyjemność lub zaopatrzyć się w drobiazgi, które można podarować bliskim. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym, które w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i uświetnienia tegorocznego kiermaszu różnymi atrakcjami. Zawsze można na Was liczyć. Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy!