Wigilia w klasie 1b

1b 20190102 201151955621 grudnia uczniowie kl.1b po raz pierwszy zasiedli razem do wspólnego wigilijnego poczęstunku. Symboliczną ucztę poprzedziła rozmowa na temat zwyczajów i tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Potem wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Po skosztowaniu różnych smakołyków ze świątecznego stołu uczniowie w zespołach zadaniowych z dużym zaangażowaniem układali świąteczne puzzle. W międzyczasie płynęły melodie znanych staropolskich kolęd i pastorałek. Na koniec każdy otrzymał drobny upominek. Było miło i przyjemnie. Świąteczne spotkanie uwieńczył konkurs kolęd w j. angielskim. Ten dzień z pewnością dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń.

Małgorzata Majer- Świerszcz