Wszystkich zainteresowanych korzystaniem z obiadów w stołówce szkolnej informujemy, że w roku szkolnym 2019/2020 koszt jednego obiadu wynosi 6 zł. Termin płatności do 29 dnia każdego miesiąca (płatność z góry) z uwzględnieniem czasu zaksięgowania. Wpłaty należy dokonać na konto:

Sabina Szynkiewicz ul. Fabryczna 71, 66-400 Gorzów Wlkp.
Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowo-Gastronomiczne - Gorzów Wlkp.
97 1160 2202 0000 0002 9739 6790 Milenium Bank

W opisie koniecznie należy umieścić imię i nazwisko dziecka, klasę, szkołę oraz nazwę miesiąca , za który uiszczana jest opłata.
Bardzo prosimy o terminowe dokonywanie opłat. Jednocześnie przypominamy, że w przypadku przewidzianej nieobecności dziecka (np. choroba dłuższa niż 3 dni, wycieczka, itp.) należy zgłosić ten fakt wychowawcy świetlicy najpóźniej do godziny 8:30 danego dnia (osobiście lub telefonicznie przez sekretariat szkoły). Tylko wówczas (po wcześniejszym zgłoszeniu), za niewykorzystane obiady można dokonać odpisu w kolejnym miesiącu. Obiad można również pobrać „na wynos” w godzinach wydawania obiadów.
W przypadku całkowitej rezygnacji z obiadów w kolejnym miesiącu, należy fakt ten zgłosić pod koniec miesiąca poprzedzającego rezygnację.