To dzięki Wam nasza działalność jest możliwa! To jest Wasz wielki sukces!  Grosze to prawdziwa pomoc dla tysiąca dzieci z instytucjonalnej czy rodzinnej pieczy zastępczej.

Uważnie pochylamy się nad każdą zgłoszoną prośbą i wspólnie decydujemy, jakie podjąć działania. Czasami jest to wsparcie materialne, czasami specjalistyczne. Góra Grosza pozwala nam na prowadzenie małych domów i mieszkań dla usamodzielnianych wychowanków. Tam dzieci i młodzież  bezpiecznie rozwijają się i planują swoją przyszłość, gdy trwa kryzys w ich rodzinie. Wasze grosze nie tylko wspierają talenty i zainteresowania naszych podopiecznych z całej Polski, ale też umożliwiają prowadzenie trzech Specjalistycznych Ośrodków – „Port”, gdzie dziecko i jego rodzina mogą otrzymać pomoc.

Dlatego zbierajmy Górę Grosza!

Bardzo dziękujemy za Wasze dotychczasowe zaangażowanie, włożony trud i każdy grosik. Mamy nadzieję, że przy jubileuszowej edycji również będziecie z nami. Mamy też nadzieję, że zaprosicie innych,  żeby przyłączyli się do akcji.

W imieniu dzieci, którym pomagamy, a także naszego Zespołu, który pracuje nad akcją Góra Grosza, z serca dziękujemy!

Iwona Niemasz – Przewodnicząca Towarzystwa Nasz Dom

Elżbieta Prządka – koordynatorka Góry Grosza