Z okazji Święta Odzyskania Niepodległości nauczyciel Aneta Piasecka zorganizowała turniej historyczny

Pt. „Wiwat Piłsudski”. W rozgrywkach udział wzięło 6 drużyn złożonych z uczniów klas IV-VIII.

Zadania były różnorodne. Jedne dotyczyły wiedzy historycznej, inne polegały na odgadnięciu symbolu lub hasła związanego z postacią lub pieśnią o tematyce patriotycznej. Turniej urozmaiciły rozgrywki sportowe przeprowadzone przez Martynę Rutkowską oraz Jarosława Przybył oraz rozgrywki szachowe. Sędziował uczeń Paweł Łochiński pod okiem Karoliny Horyszko.

Zwyciężyła drużyna Błękitna Armia w składzie: Mateusz Górka, Oskar Wawrzyniak kl. VIII, Zuzanna Wesoły, Michał Jacykowski kl. VII, Laura Ulbricht kl. VI, Marcin Dziekoła, Szymon Siekiera kl. 5 oraz Marysia Piotrowska z klasy IV.