DZIEŃ MATKI

Naszym Mamom zawdzięczamy całe nasze życie. Tylko one pracują na pełny etat i wykonują tyle zawodów. Są:
-psychologami,
-lekarzami,
-taksówkarzami,
-bankomatami,
-szefami kuchni,
-budzikami,
-i sklejaczami serc.
dajmy im dziś wszystko, co najlepsze aby chociaż w 1% się im za to wszystko odwdzięczyć.

Przygotowałam dla Was parę pomysłów na prezent dla naszych mam:

Kartki z wierszykami

Mamo życzymy Ci zdrowia wraz ze słowami największej wdzięczności.

Kochana Mamo! Niech ten radosny dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień. Niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat!

Mamo! Jesteś bombowa, nawet gdy Cię boli głowa.
Więc dostaniesz dziś buziaka od swojego dzieciaka!
Najlepsze życzenia na Dzień Matki!

Kochana Mamo wiem że czas spędzony ze mną nie zawsze jest bajeczny ( można narysować lub wkleić batonik z Wedla o nazwie ,,Bajeczny ), aż oczy wychodzą Ci z orbit ( ponownie proponuję narysować lub wkleić gumy ,,Orbit") jednak wytrzymując ze mną jesteś dzielna jak Lion ( i znów proponuję wkleić albo narysować batonika ,,Lion”.

Kartka z odciskiem waszej dłoni:

Bardzo łatwo jest stworzyć świetną pamiątkę dla mamy z użyciem własnej dłoni farb, kartki oraz mazaka. Odcisk można użyć jako dekorację do wcześniej wykonanej karki albo można stworzyć z niej dzieło. Po odciśnięciu dłoni na kartce blokuje nas już tylko wyobraźnia. Wystarczy dorysować jakieś kształty albo buźkę albo stworzyć z niej zwierzątko:)

Z Poważaniem Jagoda Piotrowicz