Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły – Julita Tarnawska (kl. 3b) zajęła II miejsce w konkursie plastycznym „Chodź, pomaluj…eko-autobusy”. Gratulacje!

Konkurs został ogłoszony przez Prezydenta Miasta w Dzień Dziecka. Wspólnie z partnerami: firmą Solaris Bus&Couch, Miejskim Zakładem Komunikacji i spółką Inneko, zaprosił dzieci do udziału w konkursie, w którym zadaniem uczestników była plastyczna interpretacja hasła „ekologia”.

Zwycięzców ogłoszono i nagrodzono w niedzielę (26 września), podczas finałowego koncertu "Dobry wieczór Gorzów".

Za zajęcie II miejsca w konkursie Julita otrzymała voucher na iPad (od Miejskiego Zakładu Komunikacji). Dodatkowo Julitki praca zostanie zamieniona w wielkoformatową naklejkę i pojawi się na pierwszych elektrycznych autobusach, które firma Solaris dostarczy do Gorzowa latem przyszłego roku.

Jeszcze raz gratulujemy!